1. Przejdź do Treść
  2. Przejdź do Menu główne
» Aktualności » Zapraszamy studentów i studentki do głosowania w konkursie na najlepszych dydaktyków UAM

Data publikacji w serwisie: 23 kwietnia 2024 r.

Rusza kolejna edycja „Praeceptor Laureatus” – konkursu na najlepszych dydaktyków UAM. Nagrody przyznane w tym roku trafią do rąk jednego dydaktyka z każdego wydziału (oraz IKE i NIUAM w Pile). Głosować można na pracowników, którzy zostali nominowani do Nagrody na podstawie najwyższych ocen uzyskanych w ankietach studenckich w minionym roku akademickim.

Bardzo się cieszymy, że w gronie 9 nominowanych z Wydziału Neofilologii jest dr Alicja Piotrowska z Katedry Skandynawistyki.

Laureaci zostaną wyłonieni w głosowaniu internetowym w serwisie USOSweb (moduł Dla wszystkich > Wybory). Głosowanie trwa od 12 kwietnia do 12 maja 2024 roku. Zapraszamy do głosowania!

Szczegółowe informacje o nagrodzie znaleźć można tutaj: https://amu.edu.pl/wiadomosci/aktualnosci/studenci/glosowanie-na-najlepszych-dydaktykow-roku-praeceptor-laureatus